Производи

Градник- Pettorina

200.00 ден550.00 ден

Clear
Description

Градник , произведено -Италија

Additional information
Боја

црвена, зелена, сина, црна

димензии цм.

1×20-35, 1,6×25-40, 1,9×35-50, 2,5×51-72