Производи

Градник-Record

280.00 ден600.00 ден

Clear
Description

Градник во различни бои и димензии.

Произведено- Италија

Additional information
Боја

црна, сина, црвена

димензии цм.

1,5×30-40, 1,5×31-51, 2×41-66, 2,5×53-81