Производи

Градник

350.00 ден630.00 ден

Clear
Description

Градник за кучиња во различни бои и димензии.

Произведено -Италија

Additional information
боја

црна, црвена, портокалова, розева, зелена, сина

големина

XS, S, M, XL

димензии цм.

1×46-55, 1×55-65, 2×60-75, 2,5×70-85, 2,5×75-100, 2,5×85-118