Производи

Лежалка-Amy dog bed

1,030.00 ден1,420.00 ден

Clear
Description

Пријатен кревет за кучиња во најновиот изглед на велур со реверзибилни перници.

• може да се перат до 30 ° C

• 100% полиестер

Земја на потекло-Германија

Additional information
големина

45cm, 57cm