Производи

Награди-бисквити 180 гр.

150.00 ден

Description

Дали вашето куче сака бисквити? Имаме специјални бисквити за кучето  кои имаат намалена содржина на шеќер и глутен, така што тие не го оптоваруваат  кучето. Дури и вашето куче може да се храни поздраво.

• деликатес за кучиња со намалена содржина на шеќер и глутен
• не го оптеретува  на кучето 
• извонредна вкусност и соодветна содржина на потребни материи и витамини
• практично пакување во кутија + спакувано внатре во вреќичка

Земја на потекло-Р.Чешка