Производи

Награди-Chicken peaces 70 гр. за мачки и кучиња

170.00 ден

Description

Како подобро да го наградите вашето куче за време на тежок тренинг отколку со сушено месо? Или, сакате да му дадете разновидност на вашиот партнер во форма на награда? Не двоумете се да му дадете вкус на месо, лесно сварлива деликатес со голем дел од квалитетни протеини и ниска содржина на маснотии. Пилешки парчиња третирање на кучиња и мачки се меки мали коцки од пилешко и рибино месо направени специјално за мали раси. Благодарение на тоа, вашето куче ќе биде задоволно и среќно.
Вкусно задоволство погодно за гурманските мачки!

Земја на потекло -Р.Чешка