Производи

Награди-Crazy snack dental-100 гр.

120.00 ден

Description

Содржи колаген за здрава кожа, влакно и зглобови и пилешки црн дроб за одличен вкус. Dibaq Crazy Snack DENTAL cross 100 g е без вештачки бои и ароми и одлично ги чисти забите 

Земја на потекло -Р.Чешка