Производи

Награди-Duck on calcium bones 200 гр.

350.00 ден

Description

Дали сте на пат и вашето куче постојано го одвлекува вниманието од нешто? Или сакате да му дадете на вашиот партнер разновидност во форма на награди? Не двоумете се да му дадете вкус на месо, лесно сварлив деликатес со голем дел од квалитетни протеини и ниска содржина на маснотии. Патка  со коска од калциум ,се стапчиња од бивол завиткани во месо од патка за подолга забава, служат како деликатес што го поддржува чистењето на забите, каде гризењето и џвакањето ги зајакнува џвакалните мускули, непцата и забите. Благодарение на тоа, вашето куче ќе биде задоволно.

Земја на потекло-Р.Чешка