Производи

Награди-Duck stick 200 гр

350.00 ден

Description

Дали сте на пат и вашето куче постојано го одвлекува вниманието од нешто? Или, сакате да му дадете разновидност на вашиот партнер во форма на награди? Не двоумете се да му дадете вкус на месо, лесно сварлив деликатес со висок процент на квалитетни протеини и мала содржина на маснотии.Месо од патка  со стапче од сурова кожа е природно задоволство за кучиња изработени од квалитетно месо од патка, завиткано со сурова телешка кожа , благодарение на неговата единствена форма и структура, помага да се отстранат забните камења и плаките.

Земја на потекло-Р.Чешка