Производи

Награди-Jerky rabbit 70 гр. за мачки и кучиња

170.00 ден

Description

Мачките се природно слатки суштества и не е лесно да се избере највкусното уживање. Кој не би сакал да и угоди на мачка со нешто вкусно ? Без разлика дали ќе одлучите да ја наградите вашата мачка или да и дадете сетилно искуство, не двоумете се да и дадете вкус  на месо со голем дел од квалитетни протеини и ниска содржина на маснотии. Благодарение на избраниот состав и нежната подготовка со сушење на воздухот,  наградите за кучиња и мачки е особено вкусен и сварлив, направен од зајачко месо исечено на мали ленти, кои немаат вештачки состојки и бои и се особено погодни за кучиња кои страддат  од алергии и чувствителни мачки. Деликатесите се продаваат во практичен пакет кој ги одржува свежи и благодарение на тоа, тие задржуваат неодолив мирис за носот на мачката.
Вкусно уживање погодно за вашето мало куче!

Земја на потекло-Р.Чешка