Производи

Награди -Rabbit mini rings 70 гр. за мачки и кучиња

170.00 ден

Description

Мачките се природно слатки суштества и воопшто не е лесно да се избере највкусното уживање. Кој не би сакал да и угоди на мачка со нешто вкусно ? Без разлика дали ќе одлучите да ја наградите вашата мачка или да и дадете сетилно искуство, не двоумете се да и дадете вкус  на месо со голем дел од квалитетни протеини и ниска содржина на маснотии. Благодарение на избраниот состав и нежната подготовка со сушење на воздух, наградите со месо се особено вкусени и сварливи. Деликатесот се продава во практично пакување кое го одржува  оброкот свеж и благодарение на тоа, задржува неодолив мирис за  мачката.
Вкусно задоволство погодно за вашето мало куче!

Земја на потекло-Р. Чешка