Производи

Поводник со контењерче за хигиена

380.00 ден420.00 ден

Clear
Description

Поводник со корисен додаток -контењерче за хигиена . Секогаш при рака најлонски кесички за одржување на хигиената .

Производител-Италија

Additional information
боја

зелена, сина, црвена

димензии цм.

90/150×1,5, 90/150×2, 90/150×2,5