Производи

Поводник

150.00 ден280.00 ден

Clear
Description

Поводници- во различни бои и големини.

Произведено-Италија

Additional information
боја

црвена, сина, црна, зелена

димензии цм.

1×100, 1,6×150, 1,9×100, 2,5×100