Производи

Black pearl-шампон за црно-темно влакно

450.00 ден

Description

Bio PetActive шампон – црн бисер е специјално формулиран за кучиња со црно и темно влакно. 

Заштитува од штетните сончеви зраци благодарение на УВ филтерот во неговиот состав. Тоа помага да се спречи промена на бојата што може да се појави поради сонцето.

Тоа помага да се спречат црвени нијанси, грубост и промена на бојата што се јавуваат кога се изложени на сонце. Тоа им помага на црното и темното крзно да изгледаат богато, свиленкасто и сјајно.

– го чисти влакното и кожата, ги ревитализира и додава сјај .

Земја на потекло-Турција