Производи

Comb for Disentangling – Чешел за расчешлување

460.00 ден520.00 ден

15 x 9 cm
за интензивна нега на коса
со ротирачки, заоблени забци (360 °)
должина на забци: 19 mm (два реда: 14 и 19 mm)
високо квалитетна изработена ергоносмка рачка за лесно ракување

Земја на потекло – Германија

Clear
SKU: N/A Categories: ,
Additional information
Број на редови

Еднореден, Двореден