Производи

Pawprint Balls – Топче со боцки

140.00 ден160.00 ден

Изработени од гума
Со свирче
Бои: Зелена, лилава и црна
Големина: Ø 7 cm Ø 10 cm

Земја на потекло -Германија

Clear
SKU: N/A Categories: ,
Additional information
Големина (Ø)

7, 10

Боја

Лилава, Зелена, Црна