Производи

Лежалка  – Samuel

1,100.00 ден1,420.00 ден

Clear
Description

Лежалка   – Samuel

  • мека кадифена внатрешна обвивка
  • 100% полиестер
  • се пере на 30 ° C
  • со реверзибилна перница

Боја –сребрена-темносива,Сиво-зелена

Дим. 60 x 50 x 17 cm

Земја на потекло –Германија

Additional information
боја

сребрено-темносиво, сиво-зелено

големина

50x40x15cm, 60x50x17cm