Производи

Ball – Топче

350.00 ден450.00 ден

Изработено од варена гума , отпорно на кинење
Бои: жолта, црвена, плава
Ø 7 cm

Clear
SKU: N/A Categories: ,
Description

Земја на потекло – Германија

Additional information
Боја

Плава, Црвена, Жолта

големина Ø цм

6,3, 7,5