Производи

Bio Magic-спреј-пудра за суво миење на кучиња

290.00 ден

Description

Шампон во прав со екстракт од лаванда и рузмарин за кучиња

Bio PetActice Bio-Magic шампонот во прав дава виталност на крзното , со неговата лесна употреба и спречува лоши мириси.

 

  • Прашок – сув шампон Bio-Magic, подготвен со 100% природна формулација, не содржи боја, парабен, синтетички парфем и талк во прав.
  • Го неутрализира мирисот во крзното.
  • Дава волумен на крзното.
  • Екстрактите од билки во својата содржина помагаат да се елиминираат проблемите со кожата и влакното.
  • Идеално е за чистење на шепите по секојдневни прошетки, кои тешко се мијат особено во зима.
  • Земја на потекло-Турција