Производи

Collar Miami – Околувратник Мајами

150.00 ден300.00 ден

високо квалитетен материјал
сигурносно копче
водоотпорни
прилагодлива должина

Clear
Description

Земја на потекло – Германија

Additional information
Должина (cm)

20-35, 30-45, 40-55, 45-55

Боја

Црна, Плава, Црвена, Лилава, Зелена, Портокалова