Производи

Eukanuba Adult Medium -19 кг – пилешко и мисирка

3,750.00 ден

Комплетна храна за возрасни кучиња од средни раси .
Сирови протеини- 26%
Масти -15%
Суви материи- 2.5 %
Омега 6 – 2.4 %
Омега 3- 0.37 %