Производи

View cart “Dust and Flea Comb – Чешел за одстранување на болви и нечистотии” has been added to your cart.

Шампон-Jojoba oil 200 мл

360.00 ден

Description

• за кршливо и суво крзно

• Со масло од јојоба

• нежно и темелно чисти

• влакното има светкав природен сјај и лесно се чешла

Земја на потекло-Германија