Производи

Chewing Rolls red – Ролс црвени стапчиња

120.00 ден380.00 ден

должина 12,5 cm
ø 9 – 10 mm
Изработена од 90,4% кожа

Земја на потекло- Германија

Clear
SKU: N/A Categories: ,
Additional information
Парчиња

25, 100