Производи

Royal Canin- French bulldog 3kg

1,490.00 ден

Комплетно избалансирана храна за кучиња од расата Француски булдог над 12 месеци од познатиот бренд “Ројал Канин”

Вреќичка 3кг.

Земја на потекло: Франција