Производи

Лежалка -Royal pets

2,100.00 ден2,800.00 ден

Clear
Description

• во стилски староанглиски дизајн

• Со реверзибилна перница,

• со слој против лизгање

• се перат на 30 ° C

Additional information
големина

50x40x15cm, 60x5017cm