Производи

Ранец-Frontbag Vacation

1,900.00 ден

Description

• совршен за прошетки и патувања

• со континуирано прилагодливи, ергономски уредени и подвижни ленти на рамото

• Издржлив,  материјал што може да се пере,

• рефлексивни ленти за зголемена безбедност

• Засилен задниот дел за висока удобност при носење

• водоотпорно дно

• Со дополнителен џеб за складирање

•  мрежи за оптимална циркулација на воздухот

• Отворање на прилагодливо од горе со врвка на влечење

• со појас на половината за подобро држење

• Вклучува прилагодлив краток поводник

• Отстранлива подна подлога направена од мека плишана, покривка што може да се пере на 30 ° C

земја на потекло-Германија