Производи

Лежалка  за кучиња- Amy

1,980.00 ден

Description

Лежалка  за кучиња- Amy

мека кадифенa / велур покривка

реверзибилна перница

100% полиестер

се пере на 30 ° C

со патент

Дим.80 x 55 cm

Земја на потекло Германија