Производи

Ball Toy Fastic ,Squeaky

260.00 ден320.00 ден

Clear
Description

• изработена од термопластична гума

• екстремно стабилна и цврста на загриз

• Пријатна за  забите и непцата

• пловни со свирче

Земја на потекло-Германија

Additional information
големина

6cm, 7,5cm