Производи

Choker Wild Life – Околувратник

420.00 ден480.00 ден

висок квалитет на изработка
зашиени рабови со луксузен дизајн
ограничување при влечење

Clear
Description

Земја на потекло – Германија

Additional information
Должина (cm)

30-50, 40-70