Производи

Deo Talco – Дезодоранс за миленици 125мл

360.00 ден

Дезодоранс со антибактериски агенс за кучиња и мачиња. Го неутрализира лошиот мирис , оставајќи зад себе пријатен мирис.

Земја на потекло : Италија