Производи

Pro Plan – Medium adult (пилешко)-14кг.

3,700.00 ден 3,300.00 ден

Комплетно избалансирана храна за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со пилешко месо

Земја на потекло: Унгарија

Description

 

 

You may also like…