Производи

Snugly Bed Oxford Place – Лежиште Оксфорд

2,800.00 ден

може да се користи од двете страни
За внатрешна и надворешна употреба
водоотпорен и лесен за одржавање може да се пере до 30 ° C
со патент
Оксфорд ткаенина, 100% полиестер

Description
Должина Ширина
90 cm 70 cm

Земја на потекло – Германија

Additional information
боја

црно-црвено, црно-кафеаво