Производи

View cart “Pro Plan – Medium puppy sensitive skin (лосос) – за сјајно крзно-12 кг.” has been added to your cart.

Tea tree-шампон за кучиња

270.00 ден

Description

Покрај тоа што овозможува мекост на крзното, ја навлажнува и кожата и спречува сувост.

Маслото од чајно дрво и супстанциите за чистење во формулата за шампон темелно го чистат крзното и ја отстрануваат чешањето. Помага во заштита на природната рамнотежа на маснотиите на кожата.

Нејзината pH избалансирана формулација и ефективното навлажнувачко својство ја одржуваат кожата влажна и спречуваат сувост.

Земја на потекло -Турција