Производи

View cart “Pro Plan – Medium puppy (пилешко)-12 кг.” has been added to your cart.

Bosch High premium concept adult poultry&millet – 3 kg

650.00 ден

Хемиски состав:

Сирови протеини -21,5%
Сирови масти-10,5%
Сирови-влакна-2,5%
Сиров пепел-5,8%

Комплетна храна за возрасни кучиња со нормална активност.