Производи

Лежалка  – Einstein

1,400.00 ден

Description

Лежалка  за кучиња- Einstein

направени од ткаенина Жакард

100% полиестер

полнење сo пена

со анти-лизгачки слој

со заштитен патент

Дим. 75 x 52 x 5  цм

Земја на потекло –Германија