Производи

Pro Plan – Medium puppy sensitive skin (лосос) – за сјајно крзно-12 кг.

3,720.00 ден

Комплетно избалансирана храна за кучиња до 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со лосос (за сјајно и цврсто влакно) богата со омега 3

 

Земја на потекло: Унгарија