Производи

Pro Plan – Medium puppy (пилешко)-12 кг.

3,690.00 ден

Комплетно избалансирана храна за кучиња до 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со пилешко месо

 

Земја на потекло: Унгарија