Производи

Bulky+ Power Protein for Dogs-протеини за кучиња

1,500.00 ден

Description

Одличен добивање на маса кај кучињата.
Bulky + Power Protein е збогатен со сите основни компоненти што му се потребни на кучето за да постигне врвна дефиниција на мускулите, раст, состојба, здравје и виталност.

Bulky + Power Protein е на база на органски протеини, специјално формулиран за да обезбеди зголемување на мускулната маса без маснотии.

Се додава  во дневната исхрана на вашето куче за здраво, стабилно зголемување на телесната тежина. Bulky + Power Protein содржи и многу други состојки за поддршка на здравјето и благосостојбата на вашето куче додека добива тежина. Го максимизира зголемувањето на мускулите, силата, брзината и издржливоста и ги оптимизира перформансите кај активните раси.

Исто така, ќе им помогне на кучињата со недоволна тежина или неухранети безбедно да ја достигнат посакуваната тежина. Целосно природни состојки ја создаваат најдобрата верзија на вашето куче.

Производител -BiopetActive Турција