Производи

Collar Easy Care – Околувратник

290.00 ден350.00 ден

PVC-обложена лента за околу појас
сатенска завршна обработка
водоотпорен, одлична отпорност на кинење, лесно се чисти

Clear
Description

Земја на потекло – Германија

Additional information
Должина (cm)

25-35, 35-45, 45-55