Производи

Double Brush Flexible – двострана четка

370.00 ден540.00 ден

флексибилни четка
совршено се прилагодува на контурите на телото
за отстранување на мртвото влакно и подвлакно
меко перниче со меки влакна
синтетички влакна за отстранување на надворешни честички од прашина
ергономска рачка со гумени ребра

Земја на потекло – Германија

Clear
SKU: N/A Categories: ,
Additional information
Dimensions N/A
Должина (cm)

19, 20, 21