Производи

Fitmin For Liffe -Puppy 12kg,

3,350.00 ден

Комплетна храна за кученца , бремени и женки во лактација  за кучиња од сите раси.

Сурови протеини 30%, сурови масла и масти 18%, сурови влакна 3%, суров пепел 8.5%, калциум 1.6%, фосфор 1.1%.

состав: месо (свежо месо / пилешко, свинско, говедско месо / 25%, сушено пилешко месо 28%, хидролизиран пилешки црн дроб 3.5%), живина маст (11.6%), блендирано јаболко, масло од лосос (0,4%), корени на цикорија (0,1%)

– со DHA за поддршка на здрав развој на нервните клетки

– избалансиран дел од омега 3 и 6 масни киселини за здрава кожа и крзно

– екстракт од цикорија корени како пребиотици, за поддршка на цревната микрофлора

– свежото месо и облогата на црниот дроб  гарантираат исклучителна вкусност на храната

– со пивски квасец, природен извор на витамин Б

 

 

Additional information
паковања од (кг.)

3кг, 15кг