Производи

Pet Hair Remover – Одстранувач на мртво влакно

980.00 ден1,100.00 ден

ги отстранува мртвите влакна и подвлакна
погоден за сите должини на влакна
не го оштетува здравото влакно
ергономски обликувана рачка

Земја на потекло – Германија

Clear
SKU: N/A Categories: ,
Additional information
Dimensions N/A
Ширина (cm)

7.5, 10