Производи

Pro Plan- Large athletic puppy (пилешко)-12кг

3,800.00 ден

Комплетно избалансирана храна за кучиња над 12 месечна возраст од познатиот бренд “Нестле” со пилешко месо.

Земја на потекло: Унгарија