Производи

Royal Canin- French Bulldog junior 1kg

650.00 ден

Комплетно избалансирана храна за кучиња од расата Француски булдог до 12 месеци од познатиот бренд “Ројал Канин

Вреќичка 1кг.

Земја на потекло: Франција