Производи

Лежалка-Snugly Cave Amy

1,370.00 ден

Description

Пријатен кревет за кучиња во најновиот изглед на велур со реверзибилни перници.

• може да се перат до 30 ° C

• 100% полиестер

35x33x32 cm

Земја на потекло-Германија